Czy można wykonać makijaż z kosmetyków z apteki?

Niewiele kobiet wie, że kosmoceutyki to nie tylko produkty do pielęgnacji ciała, ale coraz częściej na aptecznych półkach pojawiają się produkty przeznaczone do makijażu. Marki dermokosmetyczne wprowadzają na rynek serie kosmetyków kolorowych, które można zakupić wyłącznie w aptekach. Aby wykonać profesjonalny makijaż koszalin wystarczy odwiedzić.

To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które walczą z niedoskonałościami cery, a przy tym mają skórę wrażliwą lub alergiczną. Zatem czy można z nich wykonać kompletny makijaż? Odpowiedź brzmi – tak.

Otóż w aptekach można znaleźć pełną gamę produktów potrzebnych do wykonania makijażu oraz demakijażu. Jest w czy wybierać.

Na półkach leżą korektory, podkłady, pudry, cienie do powiek, tusze do rzęs, mleczka i toniki. Oczywiście nie każda apteka będzie posiadać taki asortyment, więc warto udać się do większej, leżącej zazwyczaj w centrum miasta.

Szeroka gama kolorów pozwala na wykonanie zarówno lekkiego makijażu na dzień, jak i kamuflującego, wyrazistego na wieczór. Co więcej, makijaż jest naprawdę trwały i w ciągu dnia nie wymaga poprawiania częściej niż ten, który wykonuje się kosmetykami drogeryjnymi. Zobacz plastyka powiek

pianki do golenia Venus