Wyposażenie nowych i starych

W kwestii wyboru samochodu tak naprawdę w dziewięćdziesięciu procentach przypadków wszystko sprowadza się do posiadanych pieniędzy. Bo niewielu jest takich, którzy dysponując odpowiednią ilością gotówki zdecydują się na poszukiwania i zakup auta z drugiej ręki.

Niestety szczęśliwców nie muszących liczyć się z każdą wydaną złotówką jest niewielu. Zdecydowana większość społeczeństwa musi kontrolować wydatki i nie może pozwolić sobie na auto nowe i to z najwyższej półki.

Wielu więc staje przed dylematem, czy zakupić auto nowe, za to w podstawowej wersji wyposażenia i niezbyt luksusowych, czy też polować na kilkuletnie auto, za to w bardzo dobrym stanie i z dodatkowym wyposażeniem. W mojej opinii nie warto się zbyt długo zastanawiać.

W tym przypadku warto zdecydować się na skorzystanie z rynku wtórnego i móc jeździć luksusowym, choćby nawet pięcioletnim autem. Będzie o ponad połowę tańsze niż wtedy, gdy wyjeżdżało z salonu, a tak naprawdę, jeśli poprzedni właściciel o nie dbał, stan konstrukcyjny nie będzie odbiegał wiele od nowości.

www.knokonferencje.pl